• HVOS HS2 ZA zondag speeldag man

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    HVOS HS2 (h)

    VS

    Feyenoord Handbal HS3 (h)

    31 oktober 202114:45 uur
    Olympia zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestanden HVOS HS2 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vires et Celeritas HS11100262062
    2WHC (Den Haag) HS31100211922
    3Feyenoord Handbal HS300000000
    4Foreholte HS200000000
    5HVOS HS200000000
    6De Treffers HS100000000
    7Oliveo HS310011921-20
    8Drechtsteden HS310012026-60
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 14:45HVOS HS2 (h) - Feyenoord Handbal HS3 (h)Olympia
    7 nov. 13:20Drechtsteden HS3 (h) - HVOS HS2 (h)Develsteinhal
    14 nov. 10:45HVOS HS2 (h) - Oliveo HS3 (h)Olympia
    21 nov. 10:30Vires et Celeritas HS1 (h) - HVOS HS2 (h)De Mammoet
    5 dec. 13:15HVOS HS2 (h) - WHC (Den Haag) HS3 (h)Olympia
    12 dec. 14:30De Treffers HS1 (h) - HVOS HS2 (h)De Boog
    19 dec. 10:45HVOS HS2 (h) - Foreholte HS2 (h)Olympia
    16 jan. 09:40Feyenoord Handbal HS3 (h) - HVOS HS2 (h)Wielewaal
    23 jan. 14:45HVOS HS2 (h) - Drechtsteden HS3 (h)Olympia
    30 jan. 14:45Oliveo HS3 (h) - HVOS HS2 (h)Het Nest
    6 feb. 16:00HVOS HS2 (h) - Vires et Celeritas HS1 (h)Olympia
    20 feb. 13:40WHC (Den Haag) HS3 (h) - HVOS HS2 (h)Loosduinen
    13 mrt. 10:45HVOS HS2 (h) - De Treffers HS1 (h)Olympia
    20 mrt. 11:55Foreholte HS2 (h) - HVOS HS2 (h)De Tulp
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bennik, MatthewTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag21:00 - 22:301 A/B
    Donderdag 21:00 - 22:301 A/B
  • Team indeling

    NaamRol
    Ballegooijen , Jens vanSpelend teamlid
    Bennik, MatthewSpelend teamlid
    Heijster, BradleySpelend teamlid
    Heijster, JeremeySpelend teamlid
    Hoff van ´t, JustinSpelend teamlid
    Keehnen, MorrisSpelend teamlid
    Knol, RaoulSpelend teamlid
    Luitgaren, Gary van deSpelend teamlid
    Sterrenberg, RichardSpelend teamlid
    Twigt, VirgilSpelend teamlid
    Verheij, KeithSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    HVOS HS2

    Heren Senioren

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd