• HVOS HS1 ZAAL

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestanden HVOS HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Atomium'61 HS12217146926167635
    2Van Tiel/Ventura HS122152561050610432
    3Hellas HS32215256515688332
    4Groene Ster HS122111106536322123
    5Quintes/VVW HS12110295995613822
    6U.S. HS121101105655521321
    7HVOS HS1229310559557221
    8KRAS/Volendam HS32210012622632-1020
    9B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2228014587709-12216
    10WPK/Westlandia HS1227114599660-6115
    11Feyenoord Handbal HS2227114582649-6715
    12DIOS HS1225017493570-7710
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Elbers, MarkTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Elbers, MarkOverige stafAIS-contactpersoon

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag21:00 - 22:30 Zaal 1
    Donderdag21:00 - 22:30 Zaal 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Ballegooijen, Jens vanSpelend teamlid
    Gokke, PeterSpelend teamlid
    Hofman, ErikSpelend teamlid
    Knol, RaoulSpelend teamlid
    Sterrenberg, RichardSpelend teamlid
    Velden , Jos van derSpelend teamlid
    Weggen, JeroenSpelend teamlid
    Wijngaarden, Roy vanSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 (h) - HVOS HS1 (h)24 - 29
    28 apr.HVOS HS1 (h) - Groene Ster HS1 (h)27 - 31
    23 apr.HVOS HS1 (h) - Quintes/VVW HS1 (h)26 - 26
    19 apr.HVOS HS1 (h) - Van Tiel/Ventura HS1 (h)26 - 26
    14 apr.Feyenoord Handbal HS2 (h) - HVOS HS1 (h)20 - 24
    10 apr.Quintes/VVW HS1 (h) - HVOS HS1 (h)23 - 22
    6 apr.Atomium'61 HS1 (h) - HVOS HS1 (h)34 - 27
    3 apr.HVOS HS1 (h) - Atomium'61 HS1 (h)27 - 36
    27 mrt.HVOS HS1 (h) - KRAS/Volendam HS3 (h)10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    HVOS HS1

    Heren Senioren (L)

    25,41

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,95

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team sponsors

    Geen informatie