• HVOS HB1 ZA zaterdag speeldag man

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Atomium/Savosa HB114131045623522127
    2ETC HB113110238021216822
    3HVOS HB1139043062862018
    4Feyenoord Handbal HB2148063693224716
    5Drechtsteden HB1137152822641815
    6Vires et Celeritas HB1144010232380-1488
    7Roda'71 HB1#122010218297-794
    8Helius HB1141013214365-1512
    9Oliveo HB2500544140-960
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 15:10Atomium/Savosa HB1 (h) - HVOS HB1 (h)Aksent
    31 okt. 14:35HVOS HB1 (h) - Oliveo HB1# (h)Olympia
    8 nov. 12:30VENECO/VELO HB1# (h) - HVOS HB1 (h)Velohal
    22 nov. 15:30Drechtsteden HB1 (h) - HVOS HB1 (h)Develsteinhal
    28 nov. 12:25HVOS HB1 (h) - Hercules HB1 (h)Olympia
    6 dec. 16:40HVOS HB1 (h) - HV Quintus HB2# (h)Olympia
    12 dec. 17:50Feyenoord Handbal HB2 (h) - HVOS HB1 (h)Wielewaal
    10 jan. 17:05Hellas HB1# (h) - HVOS HB1 (h)Hellashal
    17 jan. 16:45HVOS HB1 (h) - Atomium/Savosa HB1 (h)Olympia
    24 jan. 14:30Oliveo HB1# (h) - HVOS HB1 (h)Het Nest
    30 jan. 12:35HVOS HB1 (h) - VENECO/VELO HB1# (h)Olympia
    28 feb. 14:40HVOS HB1 (h) - Drechtsteden HB1 (h)Olympia
    7 mrt. 10:05HV Quintus HB2# (h) - HVOS HB1 (h)Eekhout Hal
    14 mrt. 12:05Hercules HB1 (h) - HVOS HB1 (h)Boswijk sporthal
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijster, BradleyTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Heijster, JeremeyTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag TijdZaal
    Dinsdag 19:00 - 20:001B
    Donderdag 19:00 - 20:001B
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Belfor, NoahSpelend teamlid
    Borgdorff, TomSpelend teamlid
    Buur, TigoSpelend teamlid
    Capello, MickSpelend teamlid
    Dol, CasperSpelend teamlid
    Dries, OlavSpelend teamlid
    Hordijk, ThomasSpelend teamlid
    Riegman, StanSpelend teamlid
    Timmermans, NandoSpelend teamlid
    Viola, MerijnSpelend teamlid
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    HVOS HB1

    Heren B-Jeugd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd