• HVOS HB1 ZA zaterdag speeldag man

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Atomium/Savosa HB114131045623522127
    2ETC HB113110238021216822
    3HVOS HB1139043062862018
    4Feyenoord Handbal HB2148063693224716
    5Drechtsteden HB1137152822641815
    6Vires et Celeritas HB1144010232380-1488
    7Rofa'71 HB1#122010218297-794
    8Helius HB1141013214365-1512
    9Oliveo HB2500544140-960
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag TijdZaal
    Dinsdag 19:00 - 20:001B
    Donderdag 19:00 - 20:001B
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Vires et Celeritas HB1 (h) - HVOS HB1 (h)
    22 mrt.Oliveo HB2 (h) - HVOS HB1 (h)
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    HVOS HB1

    Heren B-Jeugd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd