• HVOS DS3

  • HVOS DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jonker , Brenda deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Rugge, Monique vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braad, EstherSpelend teamlid
    Cornelissen, MireilleSpelend teamlid
    Eshuis-Broekzitter, JolandaSpelend teamlid
    Graaf , Cindy deSpelend teamlid
    Jong, Ingrid deSpelend teamlid
    Jonker , Brenda deSpelend teamlid
    Kooij, Simone van derSpelend teamlid
    Loveren, Suzanne vanSpelend teamlid
    Rugge, Monique vanSpelend teamlid
    Soler, RuséSpelend teamlid
    Wolf, Jose deSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    3 mrt. 11:55HVOS DS3 (d) - Roda'71 DS3 (d)Olympia
    10 mrt. 10:30HVOS DS3 (d) - MSV DS1 (d)Olympia
    17 mrt. 11:45WPK/Westlandia DS5 (d) - HVOS DS3 (d)De Pijl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.HVOS DS3 (d) - Olympia'72 DS2 (d)12 - 10
    11 feb.Helius DS2 (d) - HVOS DS3 (d)19 - 11
  • Poulestanden HVOS DS3 ( Poule ZW-ZH DS-04 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV DS11411032461559122
    2Schipluiden DS213101224614410221
    3Conventus DS21410042271626520
    4HVOS DS3148061971682916
    5Saturnus Leiden DS3147072401974314
    6Helius DS214707215206914
    7WPK/Westlandia DS513526217209812
    8Olympia'72 DS214509202251-4910
    9SDS'18 DS113319200324-1247
    10Roda'71 DS3130013112286-1740