• HVOS DS3

  • HVOS DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jonker , Brenda deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Rugge, Monique vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braad, EstherSpelend teamlid
    Cornelissen, MireilleSpelend teamlid
    Eshuis-Broekzitter, JolandaSpelend teamlid
    Graaf , Cindy deSpelend teamlid
    Jong, Ingrid deSpelend teamlid
    Jonker , Brenda deSpelend teamlid
    Kooij, Simone van derSpelend teamlid
    Loveren, Suzanne vanSpelend teamlid
    Rugge, Monique vanSpelend teamlid
    Soler, RuséSpelend teamlid
    Vink, Marjolein deSpelend teamlid
    Wolf, Jose deSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HVOS DS3 ( Poule ZW-ZH DS-04 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden DS218151236318917431
    2MSV DS117130430318212126
    3Conventus DS21811072732145922
    4HVOS DS31811072752165922
    5Helius DS2189182742601419
    6Saturnus Leiden DS3189092892385118
    7WPK/Westlandia DS517737290287317
    8Olympia'72 DS2188010290309-1916
    9SDS'18 DS1183114254446-1927
    10Roda'71 DS3180018151421-2700