• HVOS DS2 VE zondag speeldag vrouw

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestanden HVOS DS2 (1114 Dames Senioren najaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saturnus Leiden DS17601146767012
    2HVOS DS27511101831811
    3Ventura DS275021611085310
    4ODIS DS1731312889397
    5Schipluiden DS27223116128-126
    6Vires et Celeritas DS26204949314
    7DES'72 DS162048795-84
    8Roda'71 DS3700735196-1610
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meer , Marinke van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Meer , Marinke van derOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag20:00 - 21:30Veld 1 A/B
    Donderdag20:00 - 21:30Veld 1 A/B
  • Team indeling

    NaamRol
    Adema, RoosSpelend teamlid
    Benschop, FrederiekeSpelend teamlid
    Campen , Eline vanSpelend teamlid
    Ham, Denise vanSpelend teamlid
    Jong, Ingrid deSpelend teamlid
    Jong, Leona deSpelend teamlid
    Laterveer, AnouskaSpelend teamlid
    Milisav, KatjaSpelend teamlid
    Monster, NikkiSpelend teamlid
    Reinders, KimberlySpelend teamlid
    Sallet, MarlousSpelend teamlid
    Wijngaarden, Sabine vanSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    HVOS DS2

    Dames Senioren najaar

    14,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd