• HVOS DS1 ZA zondag speeldag vrouw

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestanden HVOS DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVOS DS11614023822859728
    2DWS DS11612043953276824
    3VENECO/VELO DS2159243612976420
    4Ventura DS21610063643253920
    5WHC (Den Haag) DS117728297292516
    6HV Quintus DS3167183613421915
    7Verburch DS215618336345-913
    8ROAC DS1166010324345-2112
    9Feyenoord Handbal DS1155010319334-1510
    10Gemini (Z) DS2160016244491-2470
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouman, Nathalie vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Busscher, AngelaOverige stafAIS-contactpersoon
    Heijer, Mareille denTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag20:00 - 21:30 1A
    Donderdag20:00 - 21:30 1A
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Blom, WillemijnSpelend teamlid
    Busscher, AngelaSpelend teamlid
    Hagen, JanaSpelend teamlid
    Heijer, Demi denSpelend teamlid
    Jong, Ingrid deSpelend teamlid
    Laurens, JanineSpelend teamlid
    Makor, CindySpelend teamlid
    Sluis , Jolanda van derSpelend teamlid
    Sprang , Ruby vanSpelend teamlid
    Sundermann, SaraSpelend teamlid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.HVOS DS1 (d) - DWS DS1 (d)
    22 mrt.VENECO/VELO DS2 (d) - HVOS DS1 (d)
    8 mrt.HVOS DS1 (d) - HV Quintus DS3 (d)31 - 18
    3 mrt.HVOS DS1 (d) - VENECO/VELO DS2 (d)27 - 29
    1 mrt.HVOS DS1 (d) - Verburch DS2 (d)31 - 23
    16 feb.Gemini (Z) DS2 (d) - HVOS DS1 (d)15 - 24
    9 feb.HVOS DS1 (d) - Ventura DS2 (d)25 - 20
    4 feb.Oliveo DS2 (d) - HVOS DS1 (d)23 - 30
    2 feb.Feyenoord Handbal DS1 (d) - HVOS DS1 (d)26 - 31
    26 jan.HVOS DS1 (d) - WHC (Den Haag) DS1 (d)22 - 13
    18 jan.ROAC DS1 (d) - HVOS DS1 (d)21 - 20
    4 jan.DWS DS1 (d) - HVOS DS1 (d)21 - 31
    22 dec.HVOS DS1 (d) - VENECO/VELO DS2 (d)24 - 21
    8 dec.HV Quintus DS3 (d) - HVOS DS1 (d)16 - 21
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Teamstatistieken

    HVOS DS1

    Dames Senioren

    23,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd