• HVOS DMW1 VE woensdag speeldag vrouw

  • HVOS DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestanden HVOS DMW1 (1914 Dames Midweek najaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENECO/VELO DMW177001621006214
    2Hercules DMW16501120883210
    3Hillegom DMW174031019838
    4HVOS DMW17403979438
    5Schipluiden DMW17304858326
    6VENECO/VELO DMW262046991-224
    7Unitas'63 DMW1720577106-294
    8Gemini (Z) DMW1700768119-510
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouman, Nathalie vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag20:00 - 21:00Veld 2 A/B
  • Team indeling

    NaamRol
    Berger-van der Meer, IlseSpelend teamlid
    Boudestein, BarbaraSpelend teamlid
    Bouman, Nathalie vanSpelend teamlid
    Hagesteijn-van der Horst, RosemarieSpelend teamlid
    Ruijs, Mary-anneSpelend teamlid
    Ruijter , Shirley deSpelend teamlid
    Visser, JoyceSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stats

    HVOS DMW1

    Dames Midweek najaar

    13,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd