• HVOS DC1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Poulestanden HVOS DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster DC112120027914213724
    2Ventura DC11290330818312518
    3DWS DC1117132662066015
    4Helius DC1127142432142915
    5Savosa DC111308187266-796
    6Conventus DC111308159243-846
    7HVOS DC1121011134271-1372
    8Indus'67 DC150054091-510
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Donker, JeroenTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag TijdZaal
    Dinsdag 19:00 - 20:001A
    Donderdag 19:00 - 20:001A
  • Team indeling

    NaamRol
    Donker, SarahSpelend teamlid
    Durdevic, NinaSpelend teamlid
    Jacobus, Janessa SharelySpelend teamlid
    Jacobus, JelysiaSpelend teamlid
    Ketel, LaurenSpelend teamlid
    Köhler, RobineSpelend teamlid
    Peek, ShaïnaSpelend teamlid
    Wijngaarden , Ilse vanSpelend teamlid
    Wijngaarden, Emma vanSpelend teamlid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.DWS DC1 (d) - HVOS DC1 (d)
    1 mrt.HVOS DC1 (d) - Indus'67 DC1 (d)15 - 14
    15 feb.HVOS DC1 (d) - Conventus DC1 (d)9 - 19
    8 feb.HVOS DC1 (d) - Ventura DC1 (d)8 - 28
    1 feb.Savosa DC1 (d) - HVOS DC1 (d)17 - 7
    25 jan.HVOS DC1 (d) - Helius DC1 (d)8 - 33
    12 jan.Groene Ster DC1 (d) - HVOS DC1 (d)29 - 8
    4 jan.HVOS DC1 (d) - DWS DC1 (d)17 - 25
  • Teamstatistieken

    HVOS DC1

    Dames C-Jeugd

    11,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd